Nr katalogowy: 342

Wacław TARANCZEWSKI (1903 - 1987)

Nr katalogowy: 342

Artysta w pracowni, 1943

pastel, akwarela, papier, 97.5 x 67,5 cm; sygn. i dat. p. d.: T. czerwiec 1943 (ołówkiem)