Nr katalogowy: 334

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)

Nr katalogowy: 334

Znaki wiosny, 1962

olej, płótno, 62 x 85 cm; sygn. l.d.: J. Kraupe