Nr katalogowy: 346

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

Nr katalogowy: 346

Przed kąpielą

- z cyklu "Rytuały codzienności" XVI, 2002-2003 olej, płótno, 100 x 140 cm; sygn. l. d.