Nr katalogowy: 332

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

Nr katalogowy: 332

7.III.72, 1972

olej, płótno, 74 x 60 cm; sygn. i dat. na blejtramie: 7.III.72 FIJAŁKOWSKI