Nr katalogowy: 330

Jerzy SKARŻYŃSKI (1924 - 2004)

Nr katalogowy: 330

Martwa natura z dwiema gitarami, ok.1945

olej, tempera, płótno naklejone na tekturę, 26 x 35 cm; sygn. l. d.: Jerzy Skarżyński (ołówkiem)