Nr katalogowy: 331

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 331

Św. Filip Apostoł

akwarela, gwasz, papier, 21,5 x 17,5 cm; sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI