Nr katalogowy: 343

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 343

Kobieta, 1989

akryl, płótno, 120 x 81 cm; sygn. na odwrocie: .R.ZAKRZEWSKI.