Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy235
Na prerii, 1930
olej, sklejka, 51 x 79 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1930
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy237
Napad wilków, 1951
olej, płótno, 60 x 79 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1951
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nr katalogowy240
Przed karczmą
olej, płótno, 38 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena wywoławcza.
7 300 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy242
Widok na Plac Zamkowy w Warszawie zimą
olej, płótno, 51,5 x 71 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Hippolyte van SOOM (1856-1922)
Nr katalogowy245
Pejzaż z okolic Bruyere, 1887
olej, deska, 70 x 102 cm;
sygn. p. d.: Hippo Van Soom,
sygn. p. d.: Hippo Van Soom,
Cena wywoławcza.
15 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Nr katalogowy250
Słoneczny dzień
olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: S Kamocki
sygn. p. d.: S Kamocki
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy254
Gospodarz z Bronowic, ok. 1925
olej, sklejka, 45,5 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofman
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Natan GUTMAN (1913-1990)
Nr katalogowy256
Para w parku
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman
sygn. p. d.: N. Gutman
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy259
Jesienny spacer
olej, sklejka; 24,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Anna PETERS (1843-1926)
Nr katalogowy263
Kosz kwiatów, 1918
olej, płótno podklejone tekturą; 75 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: Anna Peters / 1918
Cena wywoławcza.
34 000 zł
Szymon SZUMIŃSKI (1936-1986)
Nr katalogowy266
Domy w zieleni
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: Szymon
sygn. p. d.: Szymon
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Józef PUACZ (1863-1927)
Nr katalogowy270
Portret damy w kapeluszu z woalką, 1889
olej, płótno dublowane, 53,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: J. Puacz/ Monachium
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Leonard STROYNOWSKI (1858 - 1935)
Nr katalogowy274
Sąd Parysa
olej, płótno, 61 x 94 cm;
sygn. p. d.: L Stroynowski
sygn. p. d.: L Stroynowski
Cena wywoławcza.
6 400 zł