Nr katalogowy: 262

Mela MUTER (1876-1967)

Nr katalogowy: 262

Zaułek - motyw z południa Francji

olej, tektura naklejona na sklejkę;
53,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Muter