Nr katalogowy: 278

Feliks HANUSZ (1811-1876)

Nr katalogowy: 278

Portret dziewczynki, 1854

olej, płótno dublowane, 37 x 33 cm;
Na odwrocie napis: Felix Hanusz malował/ R. 1854.