Nr katalogowy: 251

Antoni GRAMATYKA (1841-1922)

Nr katalogowy: 251

Widok na klasztor benedyktynów w Tyńcu

olej, tektura; 23 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: A Gramatyka