Marcel DEBUT ? (1865-1933)
Nr katalogowy401
Geniusz Sztuki
Francja, XIX/XX w., powtórzenie późniejsze.
Cena wywoławcza.
2 900 zł
Stanisław POPŁAWSKI (1886-1959)
Nr katalogowy405
Plakieta z portretem chłopczyka
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
A. MUNIAK (XIX w.)
Nr katalogowy407
Tondo - „Adam Mickiewicz”
Polska, 1897.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
506
Kompozycja ceramiczna:
Napoleon patrzący na płonącą Moskwę
Czechy, proj. Augusta Otto XIX /XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
508
Lampa z liliami
Niemcy, Selb (Bawaria), Kunstabteilung
(Dział Wyrobów Artystycznych), 1949
Cena wywoławcza.
1 200 zł
510
Serwis do herbaty dla 6 osób,
model Sanssouci
Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka Rosenthala,
lata 1937-1938
lata 1937-1938
Cena wywoławcza.
2 000 zł
512
Serwis obiadowy dla 12 osób,
model Sanssouci;
lata 30. oraz 60. XX w.
lata 30. oraz 60. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
515
Paterka z sarenką
Prusy, Kadyny, cesarska fabryka majoliki i terrakoty
(Königliche Majolika i Terrakota Werkstäten),
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
517
Talerz serwisowy
z herbami Pilawa i Kolumna;
Polska, Baranówka, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
602
Komplet sztućców do ryb na 6 osób
plater. Warszawa, Wytwórnia Norblin
i Ska, k. XIX w. (przed 1896)
i Ska, k. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza.
1 000 zł
604
Taca prostokątna
plater nie sygnowany;
Polska ?, 4 ćw. XIX w.
Polska ?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
606
Dzban do wina neorenesansowy
szkło, plater częściowo złocony nie sygnowany;
Francja?, XIX/XX w.
Francja?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
608
Komplet 6 nożyków do cytrusów
stal i srebro próby 800;
Niemcy?, 1 ćw. XX w.
Niemcy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
612
Solniczka
srebro próby 84; waga 72 g.
St Petersburg, złotnik Henrik Lassas, 1880
Cena wywoławcza.
1 000 zł