Malarz nieokreślony, włoski, XVII w.

283
Nauczanie Najświętszej Marii Panny olej, płótno dublowane; 75 x 94 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Marcel DEBUT ? (1865-1933)

401
Geniusz Sztuki Francja, XIX/XX w., powtórzenie późniejsze.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

402
Akt kobiecy Polska, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Auguste Louis MOREAU ? (1834-1917)

403
Kupidyn Francja, 1 poł. XX w., powtórzenie późniejsze.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)

404
Pastereczka Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Stanisław POPŁAWSKI (1886-1959)

405
Plakieta z portretem chłopczyka Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

François Alphonse PIQUEMAL (XIX/XX w.)

406
Pierrot i Kolombina Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

A. MUNIAK (XIX w.)

407
Tondo - „Adam Mickiewicz” Polska, 1897.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

408
Popiersie młodej kobiety Polska?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

409
Madonna z Dzieciątkiem drewno lipowe,
73 x 36 x 17 cm; Śląsk, ok. 1500 r.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

501
Wazon Czechy?, ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

502
Żardiniera Francja, Legras?, ok. 1930
Cena wywoławcza. 4 500 zł

503
Para wazonów secesyjnych Austro-Węgry, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

504
Grupa figuralna: trzy pary ogrodników pod drzewem
Miśnia, model Johanna Carla Schönheita
Cena wywoławcza. 7 300 zł

505
Plakieta porcelanowa z miniaturą: kobieta z margerytkami
Niemcy, Berlin KPM (plakieta), miniatura sygnowana:
Wagner, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 600 zł

506
Kompozycja ceramiczna: Napoleon patrzący na płonącą Moskwę
Czechy, proj. Augusta Otto XIX /XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

507
Figura kobiety w zielonej sukni Czechy, Eichwald (Duchcov),
manufaktura porcelany Royal Dux, lata 1900-1918
Cena wywoławcza. 2 600 zł

508
Lampa z liliami Niemcy, Selb (Bawaria), Kunstabteilung
(Dział Wyrobów Artystycznych), 1949
Cena wywoławcza. 1 200 zł

509
Serwis deserowy z pędami winorośli Nieokreślona wytwórnia europejska,
Niemcy lub Śląsk?, XIX/ XX w. - pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

510
Serwis do herbaty dla 6 osób, model Sanssouci
Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka Rosenthala,
lata 1937-1938
Cena wywoławcza. 2 000 zł

511
Serwis deserowy Płaski, beżowy, z siatką złoceń; Polska, Ćmielów,
fabryka porcelany, model Bogdana Wendorfa
ok. 1930-1932, realizacja powojenna (po 1951).
Cena wywoławcza. 1 500 zł

512
Serwis obiadowy dla 12 osób, model Sanssouci;
lata 30. oraz 60. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

513
Filiżanka ze spodkiem, neobarokowa Śląsk (lub Czechy?), manufaktura
nieokreślona, 2-3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

514
Zegar neobarokowy z podstawą z dekoracja kwiatową w rezerwach;
Porcelana: Śląsk, ok. poł. XIX w.;
mechanizm 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

515
Paterka z sarenką Prusy, Kadyny, cesarska fabryka majoliki i terrakoty
(Königliche Majolika i Terrakota Werkstäten),
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

516
Koszyk z maskami faunów i bachantek przy uchwytach;
Miśnia, 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

517
Talerz serwisowy z herbami Pilawa i Kolumna;
Polska, Baranówka, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

601
Kałamarz Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, projekt Julii Keilowej,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

602
Komplet sztućców do ryb na 6 osób plater. Warszawa, Wytwórnia Norblin
i Ska, k. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

603
Imbryk Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget,
4 ćw. XIX w. (przed 1896)
Cena wywoławcza. 1 000 zł

604
Taca prostokątna plater nie sygnowany;
Polska ?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

605
Koszyczek secesyjny Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik,
ok. 1900
Cena wywoławcza. 900 zł

606
Dzban do wina neorenesansowy szkło, plater częściowo złocony nie sygnowany;
Francja?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

607
Patera Warszawa, Br. Henneberg, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

608
Komplet 6 nożyków do cytrusów stal i srebro próby 800;
Niemcy?, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

609
Taca prostokątna plater; Geislingen,
Württembergische Metallwarenfabrik, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

610
Cukiernica plater (nr modelu 2805);
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J.Fraget, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

611
Krater do chłodzenia wina plater (nr modelu 1910);
i Platerowanych J. Fraget, 1897-1914
Cena wywoławcza. 4 000 zł

612
Solniczka srebro próby 84; waga 72 g.
St Petersburg, złotnik Henrik Lassas, 1880
Cena wywoławcza. 1 000 zł

613
Patera srebro próby 700, waga 106 g.
Austro-Węgry?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

614
Karafka srebro pr. 1 z głową Minerwy,
Paryż, J. Gruhier?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

615
Komplet sztućców do ryb na 12 osób i środka stołu;
Turyn, firma Fumagalli e Amerio, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

616
Para świeczników srebro próby 3, Polska, 1921-1931
Cena wywoławcza. 2 500 zł

617
Para solniczek srebro próby 3 z głową Diany,
Wiedeń, firma J.C. Klinkosch, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

618
Balsaminka wieżyczkowa srebro próby 13; Niemcy ? , 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

619
Balsaminka wieżyczkowa srebro próby 84, Warszawa, lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

620
Para rimonów srebro próby 930 (kroczący lew);
Londyn, złotnik Jacob Fenigstein (czynny od 1897),
1910
Cena wywoławcza. 8 900 zł

621
Świecznik chanukowy w stylu art deco srebro próby 3
Kraków, monogram złotnika S.J., 1931-1939
Cena wywoławcza. 4 500 zł