Nr katalogowy: 245

Hippolyte van SOOM (1856-1922)

Nr katalogowy: 245

Pejzaż z okolic Bruyere, 1887

olej, deska, 70 x 102 cm;
sygn. p. d.: Hippo Van Soom,