Nr katalogowy: 263

Anna PETERS (1843-1926)

Nr katalogowy: 263

Kosz kwiatów, 1918

olej, płótno podklejone tekturą; 75 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: Anna Peters / 1918