622
Paterka srebro próby 830;
Wrocław, Lemor Silberwarenfabrik
(czynna 1818-1945)
Cena wywoławcza. 1 600 zł

623
Imbryk do herbaty srebro próby 3;
Kraków, 1921-1931
Cena wywoławcza. 2 500 zł

624
Filiżanka ze spodkiem srebro próby 3 z głową Diany;
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

625
Imbryk do herbaty srebro próby 750;
Berlin, firma Humbert und Sohn, 1869-1870
Cena wywoławcza. 3 200 zł

626
Tabakierka srebro próby 3 z głową Diany i literą C (Praga)
Praga, monogram złotnika J.H., 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

627
Karafka do wina srebro próby 800,
Berlin, Gustaw Memmert, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 900 zł

628
Patera ze szkłem srebro próby 3 z głową Diany,
Wiedeń, firma H.Südfeld und Co, 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

629
Komplet sztućców do ryb dla 6 osób srebro próby 3, ostrza z metalu złoconego;
Polska, 1931-39
Cena wywoławcza. 1 000 zł

630
Lichtarz srebrny srebro pr. 3; Warszawa, warsztat Józefa Chylińskiego,
lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

631
Serwis do kawy i herbaty srebro próby 3 z głową Diany;
Wiedeń, firma Aleksander Sturm, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 900 zł

632
Cukiernica skrzynkowa empirowa srebro próby 12;
Warszawa, firma Lilpop, lata 20. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

633
Komplet sztućców deserowych na 12 osób srebro próby 800,
Berlin, Wilhelm Müller. 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

634
Papierośnica srebro próby 935 wewnątrz złocone,
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 3 700 zł

635
Solniczka srebro, wewnątrz złocone,
Polska? złotnik „IG”; ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

636
Komplet sztućców deserowych dla 6 osób srebro próby 84 z lat 1908-26; waga 1133 g.
Moskwa, firma Karla Fabergé, 1908-17
Cena wywoławcza. 44 000 zł

August Louis MOREAU (1834-1917)

701
Wazonik z puttem brąz patynowany, mosiądz, marmur;
Francja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Peter TERESZCZUK (1875-1963)

702
Szkatułka na cygara, secesyjna brąz patynowany;
Austro-Węgry, Wiedeń, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

703
Kandelabr 6-ramienny brąz, odlew złocony;
Niemcy?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

704
Dzwon spiż, patyna, żelazo;
Kalisz, ludwisarz W. Richter, 1844.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

705
Para kandelabrów 4-świecowych w stylu Księstwa Warszawskiego;
mosiądz, toczony, odlewany; Polska, XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Pierre Jules MÉNE (1810-1871)

706
Puchar myśliwski, z pokrywą brąz patynowany, wkład z blachy mosiężnej;
Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

707
Ikona - Matka Boska Łemkowska tempera na desce; 112,5 x 66,5 x 7 cm.
Sądecczyzna, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

708
Ikona - Matka Boska „Pocieszycielka” tempera na desce z płytkim kowczegiem,
31,5 x 28 x 3,8 cm. Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

709
Ikona - Matka Boska Karmiąca malowidło na płótnie naklejonym na deskę,
farby olejne; 36 x 28 x 5 cm. Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

710
Ikona - Matka Boska „Wsiemiłostiwaja” tempera na desce, okład z blachy mosiężnej;
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

711
Ikona - relikwiarz Krzyża tempera na desce, złocenia; mosiądz,
blacha miedziana; 44,6 x 37,5 cm. Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

712
Kordelas myśliwski Francja, Paryż, lata 60. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

713
Półszabla policyjna, polska, wz. 21/22 Warszawa, firma Gabriela Borowskiego,
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

714
Szabla kawaleryjska, dragonów rosyjskich w pochwie, wz.1881
Rosja, Złatoust, Fabryka Broni Białej, 1916.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

715
Szabla polska Polska, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

716
Szabla turecka, typu „szamszir”, w pochwie;
Turcja i Europa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 12 700 zł

Tobias Conrad LOTTER (1717-1777)

717
Mapa Polski i Litwy Augsburg, po 1772
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Tobias MAYER ( 1723-1762)

718
Mapa Ziem Rzeczypospolitej Norymberga, wyd. Spadkobierców Homanna, 1773
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Johann Matthias HASE (Haas,Hasius)(1684-1742)

719
Mapa Europy Norymberga, wyd. Spadkobierców Homanna,
1743 [po konserwacji].
Cena wywoławcza. 3 000 zł

720
Para pistoletów pojedynkowych w puzdrze Niemcy, Reichenbach, rusznikarz Krause;
2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 26 500 zł

Wacław GRODECKI, Andrzej POGRABKA

721
Mapa Polski i Wielkiego Księstwa Litewskiego;
Z atlasu „Theatrum Orbis Terrarum”,
wyd. Abrahama Orteliusa, 1595.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

722
Album fotograficzny ze starymi zdjęciami Kraków, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

723
Album ze starymi kartami pocztowymi tektura, papier, karton, druk; 37,8 x 25 x 4,5 cm.
Polska, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

724
Zwój Tory - Sefer Tora pergamin, rękopis;
Europa Środkowa, XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Ikona - Matka Boska

725
„Wsiech Skorbiaszczich Radost” - Pocieszycielka strapionych
Rosja, Jarosław, złotnik Nikołaj Drużynin,
probierz Ł. Rachinin, 1884.
Cena wywoławcza. 30 000 zł

726
Lampa naftowa z figurką putta Warszawa, na podstawie znak firmy
Roman Plewkiewicz; XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

727
Zestaw 6 kinkietów jednoświecowych, elektrycznych, art deco;
Europa Środkowa, 3 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

728
Para kinkietów elektrycznych, trójramiennych, w manierze Ludwika XV
brąz, odlew cyzelowany, złocony;
Polska lub Francja, 1 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

729
Para wilków do kominka żeliwo, brąz, jednolicie pokryte czarną farbą;
Niemcy?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

730
Zegar szafowo-podłogowy w typie biedermeierowskim;
Anglia, ok. 1879.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

731
Dywan perski wełna; 500 x 325 cm.
Iran, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

732
Toaletka w stylu Ludwika Filipa świerk, mahoń, brzoza; 88,5 x 65 x 33 cm.
Europa Zachodnia, 1866
Cena wywoławcza. 1 300 zł

733
Zegar szafowo-podłogowy Szwecja, Johannes Goude, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł