Nr katalogowy: 247

Stanisław KOSTRZEWSKI (1855-1899)

Nr katalogowy: 247

Sztorm, 1895

olej, tektura; 40 x 65 cm;
sygn. l. d.: S. Kostrzewski/ 1895