James Jebusa SHANNON (1862-1923)

232
Michaelmas - córka artysty Kitty jako Ewa ze złotym jabłkiem olej, płótno, 114,4 x 80 cm
Cena wywoławcza. 42 000 zł

Maurycy TRĘBACZ (1881-1941)

233
Cyganka z kwiatami olej, płótno. 69 x 80 cm; sygn. l. d.: Maurycy Trębacz
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

234
Portret damy, 1891 olej, płótno, 116 x 89,5 cm;napis autorski i sygnowanie p. d.: A. Liebert phot. / LBakalowicz / pinxit / 1891
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

235
Starzec i dziecko, ok. 1930 olej, tektura, 49 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Michalina KRZYŻANOWSKA (1883-1962)

236
Pejzaż z białymi chmurami olej, tektura, 25,5 x 39 cm (w świetle oprawy)sygn. p. d.: MichalinaKrzyżanowska
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

237
Anioł wskaże słowo, 1923 olej, sklejka, 57 x 73,5 cm;sygn. p. d.: Wlastimil Hofmann 1923
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

238
Pejzaż z kwitnącymi drzewami olej, tektura, 30 x 36 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

239
W stodole olej, płótno naklejone na tekturę, 35 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

240
Przy płocie, 1916 olej, płótno, 152,5 x 53,5 cm; sygn. l. d.: Jacek Malczewski
Cena wywoławcza. 79 000 zł

241
Szron olej, płótno, 35,5 x 49 cm;sygn. p. d.: WW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Adolf GUGGENBERGER (1896-1933)

242
Młyn w Kaiserthal olej, płótno, 80,5 x 60 cm; sygn. p. d.: AGuggenberger/ München.
Cena wywoławcza. 11 500 zł

243
Półakt kobiety z wachlarzem, lata 40. XX olej, płótno, 65,5 x 50 cm;sygn. l. g.: WWeiss
Cena wywoławcza. 23 500 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

244
Kwiaty w wazonie olej, płótno, 81,5 x 49 cm;sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Józef PANKIEWICZ (1886-1940)

245
Anemony w wazonie olej, płótno dublowane, 54,5 x 45 cm;sygn. l. d.: Pankiewicz
Cena wywoławcza. 115 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

246
Róże żółte olej, tektura, 38 x 50 cm;sygn. z lewej: A. Karpiński
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Stanisław SHEYBAL (1891-1976)

247
Nasturcje na kominku, ok. 1935 olej, tektura, 50,5 x 64,5 cm; sygn. p. d.: Sheybal
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Zygmunt MENKES (1896-1986)

248
Kwiaty na stoliku olej, płótno, 116 x 73 cm; sygn. p. d.: Menkes
Cena wywoławcza. 160 000 zł

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

249
Powrót z kościoła olej, płótno, 40 x 65 cm; sygn. l. d.: A.Setkowicz
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

250
Drużba krakowski, ok. 1960 olej, płótno, 40 x 50 cm; sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena wywoławcza. 4 000 zł

251
Jadą wozy, ok. 1970 olej, płótno, 65 x 100 cm sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

252
Na widecie, 1939 olej, tektura, 50 x 60 cm;sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1939
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

253
Pejzaż, ok. 1915 olej, płótno naklejone na tekturę, 16 x 22 cm;sygn. p. d.: T. ZIOMEK
Cena wywoławcza. 3 600 zł

WITKOWSKI, XX w.

254
Na polnej drodze olej, tektura, 24,3 x 34,5 cm;sygn. p. d.: Witkowski
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

255
Panorama Grybowa olej, tektura, 33,5 x 49 cm (w świetle oprawy);sygn. p. d.: St. Żurawski
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

256
Fale morskie olej, plótno naklejone na tekturę, 30 x 46,6 cm;Na odwrocie: nalepka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Artur GROTTGER (1837-1867)

257
Odbicie łupu Tatarom olej, płótno, 53,5 x 69 cm
Cena wywoławcza. 700 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

258
Portret generała Bijaka, ok. 1890 olej, płótno, 44,5 x 30,5 cm; sygn. z prawej strony po środku: J. Malczewski
Cena wywoławcza. 49 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

259
Portret oficera, ok 1915-20 olej, tektura, 75,5 x 47,5 cm;sygn. u góry pośrodku: Olga Boznańska
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Teofil KWIATKOWSKI (1809-1891)

260
Miniatura: Portret młodej kobiety, 1845 gwasz, złocenia, kość, 5 x 4 cm;sygn. z lewej: T. Kwiatkowski;
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Juliusz SCHOPPE (1795-1868)

261
Portret młodej kobiety, 1842 olej, płótno, 28,5 x 23,5 cm; sygn. z lewej: J. Schoppe/ 1842
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

262
Młody góral, 1863 olej, płótno, 76 x 62 cm; sygn. p. d.: F. Sypniewski / War.[szawa] 1863
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Wojciech GERSON (1831 - 1901)

263
Bez ziemi. Pomorzanie wyparci przez Niemców na wyspy Bałtyku olej, płótno, 114,8 x 207 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

264
Wesołek pijący wino (Wesoły pijak) w manierze Davida Teniersa II zw. Młodszym (1610 Antwerpia-1690 Bruksela)olej, deska, 18,5 x 15 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Malarz nieokreślony

265
Lichwiarz w manierze Adriaena van Ostade (1610 Haarlem-1685 Haarlem)olej, płótno naklejone wtórnie na deskę
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Malarz nieokreślony

266
Portret damy w manierze portretów Jana de Bray(ok. 1627 Haarlem -1697 Amsterdam)olej, deska, 24,2 x 18,5 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony

267
Madonna z Dzieciątkiem olej, płótno dublowane, 76 x 64 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Nicolaes BERCHEM (1620-1683)

268
Pejzaż z pasterzem i praczką olej, deska, 35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy);
Cena wywoławcza. 95 000 zł

MAYER (XIX/XX w.)

401
Temida brąz patynowany, podstawa z czarnego kamienia, wys. 39 cm; sygn. na podstawie: Mayer
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Georges OMERTH (zm. 1925)

402
Kamieniarz brąz, podstawa z czarnego kamienia, wys. 22 cm; sygn. na podstawie: G. Omer[th]
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Michael SIX (1874-1938)

403
Orzeł brąz, wys. 19 cm; sygn. na bloku skalnym: M.SIX.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Edward WITTIG (1879-1941)

404
Spoczynek brąz, wys. 26 cm, dł. 31 cm;sygn. na podstawie: E.Wittig.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Paweł Ludwik KOWALCZEWSKI (1865-1910)

405
Łucznik brąz lakierowany, podstawa z zielonego marmuru,sygn. na podstawie: Sc P. Kowalczewski.
Cena wywoławcza. 5 800 zł

406
Immaculata drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 29,5 cm; Polska, ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

407
Personifikacja lub Bogini drewno lipowe, (wtórnie ?) złocone;Dolna Austria (?), Morawy (?), Polska Południowa (?), ok.1720-40
Cena wywoławcza. 3 800 zł

408
Personifikacja (Obfitości ?) drewno lipowe, pierwotnie polichromowane;Krąg lwowskiej rzeźby rokokowej, ok. 1770-90
Cena wywoławcza. 18 500 zł

501
Para flakoników secesyjnych Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 700 zł

502
Szklanica w typie biedermeier Czechy? 4 ćw. XX w
Cena wywoławcza. 900 zł

503
Wazonik ozdobny Wytwórnia nieokreślona, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 500 zł