Nr katalogowy: 255

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 255

Panorama Grybowa

olej, tektura, 33,5 x 49 cm (w świetle oprawy);sygn. p. d.: St. Żurawski