Nr katalogowy: 253

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Nr katalogowy: 253

Pejzaż, ok. 1915

olej, płótno naklejone na tekturę, 16 x 22 cm;sygn. p. d.: T. ZIOMEK