Nr katalogowy: 264

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 264

Wesołek pijący wino (Wesoły pijak)

w manierze Davida Teniersa II zw. Młodszym (1610 Antwerpia-1690 Bruksela)olej, deska, 18,5 x 15 cm;