Nr katalogowy: 250

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 250

Drużba krakowski, ok. 1960

olej, płótno, 40 x 50 cm; sygn. l. d.: Jerzy Potrzebowski