Paweł TKACZYK (ur. 1979)

337
Więźniowie z Abu Ghraib, 2008 olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. na odwrocie na blejtramie oraz na nalepce
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Filip GRUSZCZYŃSKI

338
Małpy, 2010 olej, płótno, 46 x 55 cm; sygn. i dat. l. d.: FILIPPO III 2010
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

339
Martwa natura z reprodukcją, 2002 olej, płótno, 70 x 90 cm; sygn. i dat. p.d.: Joniak 02
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)

340
Satyr, 1979 olej, płótno, 60 x 81 cm; sygn. p. d.: LEWANDOWSKI
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

341
Scena w kuchni, 2007 olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn.u dołu: Scena / w kuchni / 2007 / K. Bereźnicki
Cena wywoławcza. 26 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

342
Autoportret olej, płótno, 61,5 x 50 cm; sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jerzy PANEK (1918-2001)

343
Autoportret, 1999 pastel, karton, 29,5 x 20,8 cm; sygn. l. d.: Panek 1999
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Włodzimierz MATOŃ (1923-1998)

344
Pejzaż olej, płyta pilśniowa, 49,5 x 61 cm; na odwrocie numer i podpis
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

345
Skrzypek, 1976 olej, płyta pilśniowa, 71 x 49,5 cm; sygn. i dat. l.d.: Z. LACHUR 76
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Stanisław WAŁACH (1919-1983)

346
Kompozycja - Akt olej, sklejka, 72,5 x 50,5 cm; sygn. przy prawej dolnej krawędzi: St. WAŁACH
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Teresa JONIAK - WALLIS (ur. 1926)

347
Saint Gabriel, 2007 olej, płótno, 60 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: T. WALLIS J. / 07
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

348
Horyzont olej, płótno, 70 x 70 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

349
Statek pożarniczy w Göteborgu, 1997 olej, płótno, 85 x 95 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

350
Tribute to Bouguereau olej, płótno, 60 x 75 cm; sygn. l. d.: R. Olbiński
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

351
Koziorożec olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 37 cm; sygn. l. d.: R. Olbiński
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Tomasz TATARCZYK (1947 - 2010)

352
Bez tytułu - dyptyk, 1993/94 olej, płótno, 170 x 240 cm; sygn. i dat. na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK /
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Bolesław GRECZYŃSKI (1951-1995)

353
Łotr, 1975 technika mieszana, płótno, 180 x 59 cm; na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 7 400 zł

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

354
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Szymon TELUK (ur. 1981)

355
Okno, 2007 akryl, olej, płótno, 100 x 180 cm; sygn. dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Marek PIECHOWSKI (ur. 1968)

356
Martwa natura z kameleonem olej, płótno, 65 x 80 cm; sygn. i dat. pośrodku u dołu: M. PIECHOWSKI '97
Cena wywoławcza. 2 800 zł