Nr katalogowy: 347

Teresa JONIAK - WALLIS (ur. 1926)

Nr katalogowy: 347

Saint Gabriel, 2007

olej, płótno, 60 x 70 cm; sygn. i dat. p.d.: T. WALLIS J. / 07