Nr katalogowy: 341

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 341

Scena w kuchni, 2007

olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn.u dołu: Scena / w kuchni / 2007 / K. Bereźnicki