Nr katalogowy: 356

Marek PIECHOWSKI (ur. 1968)

Nr katalogowy: 356

Martwa natura z kameleonem

olej, płótno, 65 x 80 cm; sygn. i dat. pośrodku u dołu: M. PIECHOWSKI '97