Nr katalogowy: 346

Stanisław WAŁACH (1919-1983)

Nr katalogowy: 346

Kompozycja - Akt

olej, sklejka, 72,5 x 50,5 cm; sygn. przy prawej dolnej krawędzi: St. WAŁACH