Nr katalogowy: 337

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

Nr katalogowy: 337

Więźniowie z Abu Ghraib, 2008

olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. na odwrocie na blejtramie oraz na nalepce