Nr katalogowy: 345

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 345

Skrzypek, 1976

olej, płyta pilśniowa, 71 x 49,5 cm; sygn. i dat. l.d.: Z. LACHUR 76