Nr katalogowy: 352

Tomasz TATARCZYK (1947 - 2010)

Nr katalogowy: 352

Bez tytułu - dyptyk, 1993/94

olej, płótno, 170 x 240 cm; sygn. i dat. na odwrocie: TOMASZ TATARCZYK /