Paweł TKACZYK (ur. 1979)
Nr katalogowy337
Więźniowie z Abu Ghraib, 2008
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie na blejtramie oraz na nalepce
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Juliusz JONIAK (ur. 1925)
Nr katalogowy339
Martwa natura z reprodukcją, 2002
olej, płótno, 70 x 90 cm;
sygn. i dat. p.d.: Joniak 02
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)
Nr katalogowy341
Scena w kuchni, 2007
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn.u dołu: Scena / w kuchni / 2007 / K. Bereźnicki
Cena wywoławcza.
26 000 zł
Jerzy PANEK (1918-2001)
Nr katalogowy343
Autoportret, 1999
pastel, karton, 29,5 x 20,8 cm;
sygn. l. d.: Panek 1999
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy345
Skrzypek, 1976
olej, płyta pilśniowa, 71 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l.d.: Z. LACHUR 76
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Teresa JONIAK - WALLIS (ur. 1926)
Nr katalogowy347
Saint Gabriel, 2007
olej, płótno, 60 x 70 cm;
sygn. i dat. p.d.: T. WALLIS J. / 07
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Nr katalogowy349
Statek pożarniczy w Göteborgu, 1997
olej, płótno, 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy351
Koziorożec
olej, płótno naklejone na tekturę, 42 x 37 cm;
sygn. l. d.: R. Olbiński
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Bolesław GRECZYŃSKI (1951-1995)
Nr katalogowy353
Łotr, 1975
technika mieszana, płótno, 180 x 59 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
7 400 zł
Szymon TELUK (ur. 1981)
Nr katalogowy355
Okno, 2007
akryl, olej, płótno, 100 x 180 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
2 500 zł