Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy101
Bez tytułu
serigrafia, papier, 39 x 29 cm;
sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
800 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Nr katalogowy103
Bez tytułu, 2002
serigrafia barwna, papier, 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 2002;
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)
Nr katalogowy105
Akt, 2005
cienkopis, papier, 26 x 17,4 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Katarzyna KAROLAK (ur. 1983)
Nr katalogowy107
Folia
sucha pastel, papier, 125 x 62,5 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Ryszard HOROWITZ (ur. 1939)
Nr katalogowy201
Dla Basi, 1985
fotomontaż, papier, 31,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat. p. d.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
NATALIA LL (ur. 1937)
Nr katalogowy203
Czaszka / Skull, 1995
fotografia, płótno, 20 x 20 cm;
na odwrocie napis
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)
Nr katalogowy301
Wisiorek, 1998
pastel, papier, 30 x 21 cm;
sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza.
3 300 zł
Leszek RÓZGA (ur. 1924)
Nr katalogowy303
Poranek, 1988
technika mieszana, papier, 51 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rózga / 88
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Marek OBERLÄNDER (1922 - 1978)
Nr katalogowy305
Bez tytułu, 1964
akwarela, tusz, papier, 64 x 47,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: M. Oberländer / Laversin 1964
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy307
W kinie
akwarela, papier, 61 x 47 cm;
sygn. p. d.: Lebenstein
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Nr katalogowy309
Projekt do spektaklu, 1970
flamaster, pastel, papier, 28,6 x 19,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1970 / T Kantor
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)
Nr katalogowy311
Koparki, 1992
gwasz, tektura, 44 x 57 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza.
14 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy313
Samolot do Polski, 1985
olej, płótno, 165 x 125 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Lech KUNKA (1920-1978)
Nr katalogowy315
Egzotyczna piękność
tempera, olej, collage, papier, 124 x 94,5 cm
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931)
Nr katalogowy317
Bez tytułu ["Zielony"], lata 60. XX w.
olej, płyta pilśniowa, 90 x 100 cm;
na odwrocie napis Janina Żemojtel
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)
Nr katalogowy319
Wielkie łowy, 1976
olej, płótno, 90 x 70 cm;
na odwrocie napisy autorskie: J. Tchórzewski
Cena wywoławcza.
57 000 zł
Nr katalogowy321
Siłacz, 1957
gwasz, karton, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Jacek MALICKI (ur. 1946)
Nr katalogowy323
Pejzaż morski I, 1984
olej, płótno, 80 x 108 cm;
sygn. na odwrocie: Jacek Malicki / Pejzaż morski I
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)
Nr katalogowy325
Obszar 142.12, 1973
akryl, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: WINIARSKI / 1973
Cena wywoławcza.
36 000 zł
Jerzy STAJUDA (1936 - 1992)
Nr katalogowy327
Mały port, 1979
olej, płótno, 65 x 93 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY STAJUDA /
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Nr katalogowy329
Ukrzyżowanie / Autoportret, 1981/2000
olej, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)
Nr katalogowy331
Jam Session - tryptyk, 1998
tempera, tektura, 26,5 x 26,5 cm (każda praca);
wszystkie prace sygnowane na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Teofil OCIEPKA (1891- 1978)
Nr katalogowy333
Zwierzęta w dżungli, 1975
olej, tektura, 28,5 x 41,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1975
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)
Nr katalogowy335
Finta, 2007
wydruk, olej, płótno, 170 x 120 cm;
na odwrocie napisy autorskie: I. Chamczyk / finta 2007
Cena wywoławcza.
2 500 zł