Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

101
Bez tytułu serigrafia, papier, 39 x 29 cm; sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem)
Cena wywoławcza 800 zł

Halina CHROSTOWSKA (1929-1990)

102
Figura czarna A, 1969 technika własna, 66 x 55 cm; sygn. i dat. p. d. Chrostowska 69
Cena wywoławcza 2 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

103
Bez tytułu, 2002 serigrafia barwna, papier, 70 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 2002;
Cena wywoławcza 2 600 zł

Halina CHROSTOWSKA (1929 - 1990)

104
Figura złota, 1977 technika własna, 60 x 64 cm; sygn. i dat. p. d.: Chrostowska 77
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

105
Akt, 2005 cienkopis, papier, 26 x 17,4 cm; sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski 2005 r. / Kraków
Cena wywoławcza 2 500 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

106
Postać ołówek, papier, 22 x 11,2 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: NACHT SAMBORSKI
Cena wywoławcza 1 900 zł

Katarzyna KAROLAK (ur. 1983)

107
Folia sucha pastel, papier, 125 x 62,5 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 1 300 zł

Ryszard GANCARZ (ur. 1955)

108
Sezon w mieście, 2010 rysunek, technika własna, 70 x 50 cm; sygn. i dat. p. d.: R. GANCARZ 2010
Cena wywoławcza 1 200 zł

Ryszard HOROWITZ (ur. 1939)

201
Dla Basi, 1985 fotomontaż, papier, 31,5 x 25,5 cm; sygn. i dat. p. d.
Cena wywoławcza 1 400 zł

Jan Stanisław WITKIEWICZ

202
Akt męski fotografia czarno-biała, papier, 34 x 25 cm; sygn. l. d.: JAN STANISŁAW WITKIEWICZ
Cena wywoławcza 1 200 zł

NATALIA LL (ur. 1937)

203
Czaszka / Skull, 1995 fotografia, płótno, 20 x 20 cm; na odwrocie napis
Cena wywoławcza 5 300 zł

NATALIA LL (ur. 1937)

204
Banan, 1995 fotografia, płótno, 20 x 20 cm; na odwrocie napis: NATALIA LL BANAN 1995 / 1/3
Cena wywoławcza 4 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

301
Wisiorek, 1998 pastel, papier, 30 x 21 cm; sygn. p. d.: Stasys
Cena wywoławcza 3 300 zł

302
Bez tytułu, 1984 gwasz, papier czarny, 24 x 15,8 cm; sygn. i dat. p. d.: Stasys / 1984
Cena wywoławcza 3 000 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

303
Poranek, 1988 technika mieszana, papier, 51 x 64 cm; sygn. i dat. p. d.: Rózga / 88
Cena wywoławcza 6 300 zł

Jerzy SIENICKI (1928 - 2000)

304
Pejzaż, 1991 gwasz, papier, 25 x 35 cm; sygn. i dat. p. d.: J.Sienicki 91 Ostrowik
Cena wywoławcza 2 700 zł

Marek OBERLÄNDER (1922 - 1978)

305
Bez tytułu, 1964 akwarela, tusz, papier, 64 x 47,5 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: M. Oberländer / Laversin 1964
Cena wywoławcza 15 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

306
Elle - 1998 gwasz, papier, 45,5 x 28,5 cm
Cena wywoławcza 3 900 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

307
W kinie akwarela, papier, 61 x 47 cm; sygn. p. d.: Lebenstein
Cena wywoławcza 20 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

308
Projekt do spektaklu, 1970 flamaster, pastel, papier, 28,6 x 19,8 cm; sygn. i dat. p. d.: 1970 / T. Kantor
Cena wywoławcza 6 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

309
Projekt do spektaklu, 1970 flamaster, pastel, papier, 28,6 x 19,8 cm; sygn. i dat. p. d.: 1970 / T Kantor
Cena wywoławcza 6 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

310
Bez tytułu, 1993 akryl, płyta, 92 x 88 cm; sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI, 1993
Cena wywoławcza 40 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

311
Koparki, 1992 gwasz, tektura, 44 x 57 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 14 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

312
Notatka o sztuce Nr 104, 1999 olej, płótno, 33 x 24 cm; sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK
Cena wywoławcza 3 900 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

313
Samolot do Polski, 1985 olej, płótno, 165 x 125 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 40 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

314
Kabaret paryski, 1952 olej, collage, papier, 114 x 90 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 19 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

315
Egzotyczna piękność tempera, olej, collage, papier, 124 x 94,5 cm
Cena wywoławcza 9 000 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

316
Martwa natura, 1950 tempera, papier, 94 x 127 cm; oświadczenie żony artysty, potwierdzające
Cena wywoławcza 25 000 zł

Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931)

317
Bez tytułu ["Zielony"], lata 60. XX w. olej, płyta pilśniowa, 90 x 100 cm; na odwrocie napis Janina Żemojtel
Cena wywoławcza 18 000 zł

Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931)

318
Bez tytułu ["Niebieski"], lata 60. XX w. olej, płyta pilśniowa 90 x 100 cm; na odwrocie napis Janina Żemojtel
Cena wywoławcza 15 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928 - 1999)

319
Wielkie łowy, 1976 olej, płótno, 90 x 70 cm; na odwrocie napisy autorskie: J. Tchórzewski
Cena wywoławcza 57 000 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

320
Bez tytułu, 1964 olej, tektura, 59 x 48 cm; sygn. i dat. p. d.: Rosenstein / 1964
Cena wywoławcza 8 000 zł

321
Siłacz, 1957 gwasz, karton, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza 16 000 zł

Teresa RUDOWICZ (1928 - 1994)

322
Kompozycja, 1955 olej, płótno, 90 x 120 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 1955 r.
Cena wywoławcza 57 000 zł

Jacek MALICKI (ur. 1946)

323
Pejzaż morski I, 1984 olej, płótno, 80 x 108 cm; sygn. na odwrocie: Jacek Malicki / Pejzaż morski I
Cena wywoławcza 7 000 zł

Paweł KWIEK (ur. 1951)

324
Bez tytułu, 2008 akryl, płótno, 100 x 150 cm
Cena wywoławcza 8 000 zł

Ryszard WINIARSKI (1936 - 2006)

325
Obszar 142.12, 1973 akryl, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: WINIARSKI / 1973
Cena wywoławcza 36 000 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

326
Z cyklu "Alfabet grecki", 1964 olej, płótno, 145,5 x 65,5 cm; sygn. na odwrocie l.g.: OPAŁKA
Cena wywoławcza 230 000 zł

Jerzy STAJUDA (1936 - 1992)

327
Mały port, 1979 olej, płótno, 65 x 93 cm; sygn. na odwrocie: JERZY STAJUDA /
Cena wywoławcza 12 000 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

328
Martwa natura, 1947 olej, płótno, 50 x 70 cm; sygn. i dat. p. g.: marczyński 47
Cena wywoławcza 9 500 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

329
Ukrzyżowanie / Autoportret, 1981/2000 olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 17 000 zł

Jacek RYKAŁA (ur. 1950)

330
Jan, 1989 technika własna, 29,5 x 61 cm; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza 3 000 zł

Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

331
Jam Session - tryptyk, 1998 tempera, tektura, 26,5 x 26,5 cm (każda praca); wszystkie prace sygnowane na odwrocie
Cena wywoławcza 4 800 zł

Jacek RYKAŁA (ur. 1950)

332
Ławeczka, 2006 technika własna, płótno, 74 x 89 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Rykała 2006
Cena wywoławcza 7 500 zł

Teofil OCIEPKA (1891- 1978)

333
Zwierzęta w dżungli, 1975 olej, tektura, 28,5 x 41,5 cm; sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1975
Cena wywoławcza 6 000 zł

Anna OKRASKO (ur. 1981)

334
Bez tytułu, 2004 akryl, płótno, 41 x 41 cm; opisany i sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 3 200 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

335
Finta, 2007 wydruk, olej, płótno, 170 x 120 cm; na odwrocie napisy autorskie: I. Chamczyk / finta 2007
Cena wywoławcza 2 500 zł

Hanna PYRZYŃSKA-PIŁAT (ur. 1957)

336
Wygoda, 1990 olej, płótno, 100 x 100 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 3 000 zł