Nr katalogowy: 318

Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931)

Nr katalogowy: 318

Bez tytułu ["Niebieski"], lata 60. XX w.

olej, płyta pilśniowa 90 x 100 cm; na odwrocie napis Janina Żemojtel