Nr katalogowy: 323

Jacek MALICKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 323

Pejzaż morski I, 1984

olej, płótno, 80 x 108 cm; sygn. na odwrocie: Jacek Malicki / Pejzaż morski I