Nr katalogowy: 305

Marek OBERLÄNDER (1922 - 1978)

Nr katalogowy: 305

Bez tytułu, 1964

akwarela, tusz, papier, 64 x 47,5 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: M. Oberländer / Laversin 1964