Nr katalogowy: 333

Teofil OCIEPKA (1891- 1978)

Nr katalogowy: 333

Zwierzęta w dżungli, 1975

olej, tektura, 28,5 x 41,5 cm; sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1975