Nr katalogowy: 335

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

Nr katalogowy: 335

Finta, 2007

wydruk, olej, płótno, 170 x 120 cm; na odwrocie napisy autorskie: I. Chamczyk / finta 2007