Nr katalogowy: 329

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

Nr katalogowy: 329

Ukrzyżowanie / Autoportret, 1981/2000

olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. na odwrocie