725
Zegar ścienny konsolowy w typie Boulle'a; Francja, Paryż, warsztat zegarmistrzowskiej dynastii MARTINOT, zapewne Henri Martinot (1646-1725).
Cena wywoławcza. 30 000 zł

726
Ikona - Matka Boska w otoczeniu Świętych i Aniołow; tempera na desce; 71,5 x 61,5 cm; Rosja; warsztat prowincjonalny
Cena wywoławcza. 6 300 zł

727
Ikona - Zaśnięcie Marii drewno, tektura, papier, paciorki szklane; 48 x 15 cm; wyrób dewocyjno- pamiątkarski; XX w.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

728
Ikona - Chrystus Pantokrator tempera na desce, 31 x 25,5 cm; rama 41 x 35,5 cm; Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 8 600 zł

729
Ikona - Ścięcie św. Jana Chrzciciela tempera na desce, 45 x 36,5 cm; drewno lipowe, złocone; rama drewniana oszklona 95 x 79 x 20 cm; Rosja, XIX w
Cena wywoławcza. 38 000 zł

730
Kobierzec perski typu Heriz osnowa i wątek: bawełna, runo: wełna, 49 cm x 243 cm; k. XIXw.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

731
Lustro ścienne, salonowe drewno lipowe, złocenie na pulment, tafla lustrzana; wys. 210 cm, szer. 108 cm, głęb. 17 cm; Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

732
Para kandelabrów 13-świecowych w stylu II Cesarstwa; brąz złocony; wys. 138 cm, szer. ramion 36 x 36 cm; Francja, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza. 65 000 zł

733
Żardiniera z kariatydami brąz, odlew cyzelowany, złocony; miedź; szkło rżnięte, szlifowane; Warszawa, firma Braci Łopieńskich; pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

734
Lustro ścienne, salonowe drewno lipowe, złocenie na pulment, tafla lustrzana; wys. 225 cm, szer. 90 cm, głęb. 10 cm; Europa Zachodnia, k. XIX.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

735
Para postumentów eklektycznych Konstrukcja - buczyna barwiona na mahoń; Europa Środkowa, Polska (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

736
Żyrandol w stylu art-deco mosiądz niklowany, szkło; wys. ca 65 cm; szer. ramion 79 cm; Europa Zachodnia, l. 30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

737
Zegar neostylowy Konstrukcja - świerk, dębina; 215 x 51,5 x 30 cm; Europa Środkowa (szafa), Niemcy (mechanizm), 1920 - 30
Cena wywoławcza. 4 500 zł

801
Stolik pomocniczy w stylu przejściowym; Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; Europa Środkowa, Polska(?), ok. 1840
Cena wywoławcza. 2 500 zł

802
Stolik neorokokowy Konstrukcja - dębina, sosna; fornir - orzech; 73,6 x 81 x 81 cm; Europa Środkowa, Polska (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

803
Stolik neostylowy Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 53,5 x ok. 69 x 69 cm; Europa Środkowa, Polska (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

804
Stoł neoklasycystyczny Konstrukcja - orzech; fornir - palisander; 79 x 92,5 x 183 cm; Europa Zachodnia, Francja (?) Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 10 000 zł

805
Serwantka w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - orzech; 167,2 x 130 x 55 cm; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 4 000 zł

806
Sekretarzyk neorokokowy Konstrukcja - sosna; fornir - róża; intarsje - brzoza; 97 x 70 x 48 cm; Francja, 1 poł. XX w
Cena wywoławcza. 8 000 zł

807
Komoda w stylu biedermeier Konstrukcja - sosna; fornir - brzoza falista; 81 x 60 x 111,5 cm; Europa Środkowo-Połnocna, Polska (?), ok. 1830
Cena wywoławcza. 11 500 zł

808
Para krzeseł w stylu królowej Anny Konstrukcja - orzech; 104,5 x 51 x 53,5 cm; Anglia (?), 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

809
Szafa sieniowa Konstrukcja - dębina, sosna, orzech; obłog - orzech; 184 x 199 x 81,5 cm; Europa Środkowa, Południowa Polska lub Niemcy; 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 33 000 zł

810
Komplet mebli w stylu neoklasycystycznym; Konstrukcja - buczyna, mahoń; fornir - mahoń; Polska, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

811
Szyfoniera w stylu eklektycznym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 125 x 85 x 56 cm; Europa Środkowa, Polska (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

812
Sekretera w stylu przejściowym Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 143 x 100 x 46,8 cm; Europa Środkowa - Polska (?), ok. 1840
Cena wywoławcza. 8 000 zł

813
Kanapa w stylu eklektycznym Konstrukcja - sosna, orzech; 220,3 x 221,5 x 89,5 cm; Europa Środkowa, Polska, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 200 zł

814
Stolik pomocniczy w stylu angielskich mebli klasycystycznych; Polska, Warszawa (?), XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

815
Lustro w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 102 x 137 x 15 cm; Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 3 300 zł

816
Para gerydonów w stylu królowej Wiktorii Konstrukcja - mahoń; ok. 136 x 56 x 56 cm; Europa Środkowa, Polska, XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

817
Serwantka neorokokowa Konstrukcja - mahoń, olcha; 228,6 x 139,3 x 44,8 cm; Europa Środkowa, Polska środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

818
Szafa kredensowa, kątowa w stylu klasycystycznym; Europa Środkowa - Polska (?), 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 18 000 zł

819
Szafa biblioteczna w stylu Ludwika Filipa; Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1860
Cena wywoławcza. 4 700 zł

820
Stolik pomocniczy do gry w szachy Konstrukcja- sosna, świerk; fornir - jesion; mahoń, cis, brzoza (?);65,8 x 59,8 x 59,8 cm; Polska (?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

821
Stolik pomocniczy w stylu biedermeier Europa Środkowa, Polska Południowa lub Austria, ok. 1830
Cena wywoławcza. 2 000 zł

822
Biurko w stylu art deco Konstrukcja - sosna, mahoń, sklejka; fornir - orzech, mahoń; 78,4 x 165 x 85,5 cm; Europa Środkowa, Niemcy (?), ok. 1930
Cena wywoławcza. 6 000 zł

823
Stół w stylu art deco Konstrukcja - dębina, buczyna; fornir - orzech; Polska, ok. 1930
Cena wywoławcza. 8 000 zł

824
Kwietnik w stylu art deco Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 96 x 76,6 x 29,4 cm; Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza. 1 100 zł