Malarz nieokreślony, XVIII w.

281
Święta Rodzina ze św. Elżbietą i św. Janem; olej, płótno, 109 x 79 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony, k. XVII w.

282
Św. Anna Samotrzecia olej, blacha miedziana, owal: 21 x 26 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

283
Śpiący Kupidyn olej, płótno, 71 x 99 cm
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, XVIII w.

284
Św. Katarzyna Aleksandryjska olej, płótno naklejone na deskę, 142 x 94 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Malarz flamandzki, XVIII w.

285
Scena rodzajowa w zatoce morskiej (?) z załadunkiem bydła na prom olej, deska 34,5 x 46 cm;
Cena wywoławcza. 70 000 zł

286
Golgota olej, płótno naklejone na desce, 97,5 x 75 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

287
Chrystus ukrzyżowany z przedstawieniem Matki Boskiej, św. Jana i klęczącym donatorem; olej, deska, 108 x 50 cm; (forma nieregularna)
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz lejdejski, XVIII w.

288
Kobieta z warzywami i grzybami na kamiennym stole olej, deska 35,5 x 26,5 cm
Cena wywoławcza. 47 000 zł

Malarz nieokreślony, holenderski, XVII w.

289
Nokturn morski olej, deska (parkietowana), 47,5 x 64,5 cm;
Cena wywoławcza. 39 000 zł

Claude Joseph VERNET (1714-1789) - krąg

290
Pejzaż morski z rybakami ciągnącymi sieć olej, deska, 37 x 54,8 cm
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Wacław SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.)

401
Gwiżdżący chłopiec brąz patynowany sproszkowaną miedzią, wys. 41 cm.; sygn. na podstawie: V. Szczeblewski 1889
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865 - 1910)

402
Chłopiec w drewniakach Brąz patynowany, wys.23 cm.; sygn. na podstawie: Kowalczewski
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Mathurin MOREAU (1822 - 1912)

403
Bachantka Brąz patynowany, wys. 56 cm (z bazą z ciemnozielonego marmuru)
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Xawery DUNIKOWSKI (1875 - 1964)

404
Ewa Brąz patynowany na zielono, wys. 58 cm.
Cena wywoławcza. 42 000 zł

W. ŚWIĘCKI

405
Stefan Czarniecki Stop metali (głównie cyna), wys. 34 cm. Sygn. na kwadratowej podstawie: MODELOWAŁ W. ŚWIĘCKI
Cena wywoławcza. 6 300 zł

S. SCHWALENBERG (XIX - XX w.)

406
Wojownik antyczny Brąz patynowany, wys. 72 m. (z bazą z ciemnozielonego marmuru); Sygn. na podstawie: S. Schwalenberg
Cena wywoławcza. 4 200 zł

Artysta nieokreślony, polski, 2 ćw. XX w.

407
Dziewczynka z zającem drewno, wys. 23 cm.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

408
Św. Paweł drewno lipowe, polichromowane, wys. 146 cm; Śląsk (?), XVII / XVIII w.
Cena wywoławcza. 56 000 zł

409
Madonna z Dzieciątkiem Drewno lipowe polichromowane (obecna polichromia XIX w.); wys. 117 cm. Śląsk, 1. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

410
Madonna z Dzieciątkiem Drewno lipowe polichromowane (obecna polichromia wtórna w. XIX-XX); wys. 90 cm. Polska, ok. 1700
Cena wywoławcza. 7 600 zł

411
Madonna z Dzieciątkiem Drewno lipowe polichromowane (obecna polichromia wtórna); wys. 123 cm. Małopolska (?), ok. 1700
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Antoni KURZAWA (1842 - 1898)

412
Rzeźba z grupy "Tańce polskie", 187 - Oberek; terakota; wys. 63 cm, średn. podstawy 27 cm;
Cena wywoławcza. 24 000 zł

413
Madonna Apokaliptyczna Alabaster, wtórna polichromia (XIX-XX w.); wys. 20 cm. Lwów lub Śląsk, 1 ćw. XVII w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

414
Głowa Gips patynowany na brąz, wys. 35 cm. pocz. l. 50. XX w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

501
Łódka szkło różowe, prasowane, częściowo szlifowane wym.: 10,5 x 23,5 x 13,1 cm; Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

502
Wazon szkło bezbarwne, szlifowane, lazura miedziowa, rytowane 16,9 x 11 cm; Czechy, XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

503
Szklanka szkło bezbarwne, szlifowane, lazura srebrowa, listr fioletowy, malowany farb. emaliowymi, złocenia; Czechy. XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

504
Misa z obręczą ze srebrzonego mosiądzu; Czechy, Palme König, Steinschönau, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 700 zł

505
Serwis szklany do ponczu: beczka z nakrywą, taca i łyżka wazowa szkło opalowe, szlifowane, złocenia na białej emalii; Czechy, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

506
Wazon z dekoracją "Hanging Heart" Niemcy, Poschinger, Frauenau, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

507
6 kieliszków do wina reńskiego na zielonych trzonach i stopach; szkło bezbarwne i zielone, giloszowane, XX w.
Cena wywoławcza. 600 zł

508
Karafka z korkiem, z pejzażami z wiatrakiem; srebro punca: próba 800; szkło: Czechy; srebro: Niemcy, XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

509
Wazon sygn. trawiona: "Gallé"; Francja, firma Emila Gallé, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 22 500 zł

510
Talerz z wedutą Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM), lata 1849 - 1870
Cena wywoławcza. 2 000 zł

511
Wazon dekoracyjny z kobietą wśród fal; Francja, Paryż, ceramika autorska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

512
Paterka - przybornik na biurko, z figurą wieśniaczki; Czechy, Trnovany (Turn-Teplitz), wytwórnia "Amphora" (zał. 1892), Riessner, Stellmacher und Kessel, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

513
Dzbanek z dekoracją kwiatami zielnikowymi; Miśnia, około 1760-1770
Cena wywoławcza. 1 900 zł

514
Zestaw deserowy neobarokowy Czechy, Bfiezova (Pirkenhammer), Christian Fischer, lata 1846-1853
Cena wywoławcza. 2 500 zł

515
Filiżanka ze spodkiem,z niezapominajkami Porcelana, farby naszkliwne; Miśnia, lata 1774 - 1814
Cena wywoławcza. 700 zł

516
Wazon dekoracyjny w typie art déco, z pokrywą; Niemcy, Selb(Bawaria), wytwórnia Rosenthal, 1932
Cena wywoławcza. 3 700 zł

517
Serwis do kawy, model Maria, z gałązkami jeżyny; Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal, lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

518
Zestaw do czekolady Porcelana, farby naszkliwne, złocenia (na dzbanku do czekolady). Miśnia, lata 1774 - 1814
Cena wywoławcza. 8 000 zł

519
Koszyk ażurowy Porcelana biała. Miśnia, lata 1756-1780
Cena wywoławcza. 2 500 zł

520
Cena wywoławcza. 7 000 zł

521
Waza do ponczu z podstawą - z wedutą i herbem; Niemcy, Moabit-Berlin, wytwórnia Friedricha Adolfa Schumanna, ok. poł. XIX w. (po 1851)
Cena wywoławcza. 8 000 zł

522
Wazon dekoracyjny (tzw.Prunkvase), z miniaturą rodzajową; Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal, ok. 1920-1925.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

601
Cukiernica art deco Węgry, wytwórnia Szandrik (Magyar Ezüst es Femarugyar - Węgierska Wytwórnia Sreber i Metali), lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 500 zł

602
Para świeczników plater; wys. 23,5 cm, średn. stopy 11,4 cm; Warszawa, Norblin i Co, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł