Nr katalogowy: 733

Nr katalogowy: 733

Żardiniera z kariatydami

brąz, odlew cyzelowany, złocony; miedź; szkło rżnięte, szlifowane; Warszawa, firma Braci Łopieńskich; pocz. XX w.