Aukcja: 30 czerwca 2022 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Katarzyna Kulec
tel.: +48 605 325 918
k.kulec@rempex.pl
Ryszard HUNGER (ur. 1940)
Nr katalogowy303
Obraz noworoczny, 2021
akryl, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Hunger 2021 / "OBRAZ NOWOROCZNY".
estymacja: 22 000 - 27 000 zł
estymacja: 22 000 - 27 000 zł
Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy305
Zagubieni, 2011
olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn.: p. d.: CHYL.'11.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
sygn.: p. d.: CHYL.'11.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
19 000 zł
Jarosław PALUCH (1967-1999)
Nr katalogowy306
Bez tytułu, 1997
olej, technika mieszana, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na naklejce: Jarosław Paluch / 1997.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Bea GUILLEMOT (ur. 1966)
Nr katalogowy309
22-A2, 2022
akryl, płótno; 140 x 90 cm;
opisany na odwrocie: 22-A2 / Bea Guillemot.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Edward DWURNIK (1943-2018)
Nr katalogowy311
Kontrabasista, 2017
akryl, płótno; 18 x 13 cm;
sygn. i dat. u góry: 2017 / E. DWURNIK;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
9 000 zł
Janusz LEWANDOWSKI (1937-2022)
Nr katalogowy312
Bez tytułu
olej, płótno; 98 x 130 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł
16 000 zł
Wiesław KRUCZKOWSKI (ur. 1935)
Nr katalogowy315
Rajski owoc, 2003
olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: W. Kruczkowski 2003; na odwrocie napisy autorskie: WIESŁAW / KRUCZKOWSKI / 2003 r. / "RAJSKI OWOC "
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Marian CZAPLA (1946 - 2016)
Nr katalogowy316
Białe lilie, 1999
akryl, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. l. g.: czapla 99,
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 500 zł
Roman ŁACIAK (ur. 1951)
Nr katalogowy319
Niewinne Anturium albo Język Teściowej II, 2011
olej, płótno; 90 x 80 cm;
sygn. p. d.: Łaciak;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
sygn. p. d.: Łaciak;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Jan STOKFISZ-DELARUE (ur. 1950)
Nr katalogowy322
Comme Chez Soi
akryl, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. p. d.: STOKFISZ-DELARUE.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
16 000 zł
Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)
Nr katalogowy323
Promyk nadziei, 1984
olej, płótno; 42 x 34 cm;
sygn. w kompozycji: KUSKOWSKI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy325
Leżący akt, 1974
olej, płótno; 69 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 1974;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Nr katalogowy327
Kronika Czasu III, 2002
olej, mączka marmurowa, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 2002
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Michał PISERA (ur. 1976)
Nr katalogowy329
Bez tytułu, 2022
olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. i da. na odwrocie: M. PISERA / 2022.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy332
Bez tytułu, 1956
olej, płótno; 65 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: KURZAWSKI
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. l. d.: KURZAWSKI
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
5 000 zł
Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)
Nr katalogowy333
Bez tytułu, 1982
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: KURZAWSKI / 81x60 / 1982
estymacja: 4 700 - 5 500 zł
estymacja: 4 700 - 5 500 zł
4 500 zł
Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Nr katalogowy337
Walka, ok. 1965
olej, płótno; 64,5 x 81 cm;
sygn. p. g.: J. Studnicki;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. g.: J. Studnicki;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Jan WODYŃSKI (1903-1988)
Nr katalogowy339
Wiolonczelista, 1967
olej, płótno; 126 x 69 cm;
sygn. śr. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. śr. d.: WODYŃSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)
Nr katalogowy343
Bez tytułu, 1999
technika własna, akwarela; papier; 29 x 23 cm;
sygn. i dat. l. g.: beksiński '99.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
19 000 zł
Nr katalogowy344
Postać, 1999
technika, własna, papier; 29 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat.: Beksiński.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
sygn. i dat.: Beksiński.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
28 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1930 - 2009)
Nr katalogowy345
Bez tytułu, 1998
grafika komputerowa, papier naklejony na piankę; 60 x 80 cm (zadruk), 66 x 86 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: Beksiński 1998.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł