Nr katalogowy: 323

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

Nr katalogowy: 323

Promyk nadziei, 1984

olej, płótno; 42 x 34 cm;
sygn. w kompozycji: KUSKOWSKI;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł