Nr katalogowy: 322

Jan STOKFISZ-DELARUE (ur. 1950)

Nr katalogowy: 322

Comme Chez Soi

akryl, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. p. d.: STOKFISZ-DELARUE.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł