Nr katalogowy: 343

Zdzisław BEKSIŃSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 343

Bez tytułu, 1999

technika własna, akwarela; papier; 29 x 23 cm;
sygn. i dat. l. g.: beksiński '99.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł