Nr katalogowy: 306

Jarosław PALUCH (1967-1999)

Nr katalogowy: 306

Bez tytułu, 1997

olej, technika mieszana, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na naklejce: Jarosław Paluch / 1997.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł