Nr katalogowy: 311

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 311

Kontrabasista, 2017

akryl, płótno; 18 x 13 cm;
sygn. i dat. u góry: 2017 / E. DWURNIK;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł