Nr katalogowy: 341

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 341

Naciąganie płótna, 1961

olej, flamaster, papier naklejony na tekturę; 21 x 26,5 cm;
sygn. p.g.: T. Kantor / maj / hamburg 1961,
estymacja: 15 000 - 18 000 zł