Nr katalogowy: 367

Malarz nieokreślony, XX W.

Nr katalogowy: 367

Wódz proletariatu namaszcza chorążego pokoju, ok. 1950

olej na płótnie naklejonym na sklejkę; 42 x 32 cm;
krosno i rama autorskie.