Nr katalogowy: 640

Nr katalogowy: 640

Bawiące się dzieci

porcelana; 26,5 x 14 x 15 cm; ślady sklejenia podstawy, drobne ubytki;
sygn. kobaltem podszkliwnym na spodzie: tarcza/ul z dwoma kreskami;