Nr katalogowy: 363

Edmund ERNEST-KOSMOWSKI (1900-1985)

Nr katalogowy: 363

Lato, 1964

olej, płótno; 76 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Ernest-Kosmowski, 64.